ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ  РЕЙТИНГУ  ОСВІТНІХ  ЗАКЛАДІВ  УКРАЇНИ

 
   

ЗІРКОВІ    ЗНЗ   УКРАЇНИ

   ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ      ПОВЕРНУТИСЯ  НА СТОРІНКУ КОНКУРСУ 

© [ "ZVS" 2010-2013 рік.] Всі права захищені. Без дозволу адміністрації сайту будь-яке використання текстової, графічної або будь-якої іншої інформації - заборонено. Порушення авторських прав тягне за собою відповідальність відповідно до законодавства. Будь-яке несанкціоноване адміністрацією сайту втручання у діяльність та цілісність цього сайту тягне за собою відповідальність відповідно до українських та міжнародних законів. При санкціонованому адміністрацією сайту (офіційному, на папері) використанні матеріалів розміщених на сайті, посилання на автора (власника) матеріалу, і на адресу сайту - обовязкове.

 

КОНКУРСНИЙ  САЙТ-ВІЗИТІВКА

Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С.Макаренка

місто Кременчук,  Полтавська область.

Розпорядником та володільцем інформації та бази персональних даних (БПД), розміщеної на цій сторінці є вищевказаний ЗНЗ. ЗНЗ гарантує, що має згоди та дозвіл на публікацію фото від усіх дорослих, які є на фото, розміщених на цій сторінці, та має згоди та дозвіл від усіх батьків, чиї діти є на розміщених на цій сторінці фото, поданих на конкурс ЗНЗ.

Поштова адреса: 39623, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Лізи Чайкіної, 33.
Електронна адреса: licey.krem.ped@gmail.com   Сайт ліцею: 
licey.pu.org.ua
 
   

Директор Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С. Макаренка, ліцею, створеного при ньому, Заслужений працівник освіти України Гальченко Іван Васильович.

Іван Васильович – вмілий керівник, організатор, а ще, на загальне визнання, добрий господарник, успішний менеджер, який, незважаючи на всі економічні потрясіння, не тільки зберіг, а й у великій мірі примножив, розвинув і вивів на високий рівень матеріально-технічну базу навчального закладу.

На посаду директора Кременчуцького педучилища І.В. Гальченко прийшов 1987 року, маючи солідний педагогічний і життєвий досвід. Молодим учителем фізики 1969 року він починав трудовий шлях у Кременчуцькій середній школі № 8 після закінчення Полтавського педінституту. Потім були сходинки професійного зростання на посадах заступника директора школи, завідуючого відділом освіти Автозаводського району. Успішною була його діяльність на посаді керівника районної освіти, але діяльна натура кликала до роботи в безпосередньому живому контакті з учнями, з учителями, тому, коли стала вакантною посада директора педучилища, Іван Васильович охоче прийняв пропозицію зайняти її.

Гальченко Іван Васильович, непересічна особистість, людина з даром Божим, – керівник творчий, наділений енергією пошуку і відкриття. Він завжди підтримує людей  талановитих. Неординарна особистість педагога надихає на творчість тисячі юних сердець. Він домагається, щоб навчання для них було цікавим і захоплюючим. Тому одним із головних напрямків його діяльності є турбота про матеріальну базу навчального закладу. Під керівництвом Івана Васильовича був побудований другий корпус педагогічного училища, створені сучасні технічно обладнані та естетично оформлені кабінети, затишна бібліотека та читальна зала з електронною системою обслуговування читачів, сім комп’ютерних класів, вишукана їдальня, спортивні майданчики, футбольне поле зі штучним покриттям, відремонтований за новими стандартами гуртожиток, де проживають учні ліцею та студенти педучилища, збудований навчально-оздоровчий комплекс «Ерудит» та ще багато важливих для функціонування закладу заходів, ініціатором яких став Іван Васильович, успішно втілені в життя.

За всіма досягненнями училища, ліцею – чітко налагоджена система управління, що передбачає постійне вдосконалення, а провідником системи є директор училища.

Але попри всі складні і відповідальні завдання, що виконує директор, − це проста у спілкуванні, доброзичлива, щира і доступна людина, характер якої відповідає найкращим уявленням про сучасного українського інтелігента.

Директор педагогічного училища – саме такими словами визначається його статус у місті, в обласних інстанціях, у вищих освітянських. А от у себе і педагоги, й учні сприймають його не інакше як директора училища й ліцею як одного цілого, бо Іван Васильович, не втручаючись у поточні справи, ніколи не випускає з поля зору всього, що там діється. І не пропускає жодної більш-менш важливої події, що виходить за рамки повсякдення.

Багато зусиль, життєвий і педагогічний досвід віддає громадській, державній роботі, він є депутатом обласної ради, головою постійної депутатської комісії з питань освіти, членом обласної ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.  Визначні заслуги Івана Васильовича відзначені багатьма державними нагородами.

Трудолюбивий, чесний, об’єктивний і принциповий, діловий і тактовний, вмілий організатор педагогічного колективу, він постійно працює над успішним розв’язанням навчально-виховних проблем.

 

 
 

Крупіна Леся Валентинівна – заступник директора з навчально-виховної роботи в ліцеї – випускниця педучилища, творча, енергійна, винятково зібрана, по-діловому толерантна, стримано-зосереджена, з високою культурою спілкування, вишуканою мовою.

Л.В. Крупіна належить до того покоління вчителів-мовників, професійне визнання яких припало на період становлення української держави.

Студенткою педагогічного училища (шкільного відділення) вона стала, щойно закінчивши 8 класів школи № 15. Пройшовши всі чотири курси і маючи на руках диплом учительки початкових класів (з відзнакою), почала працювати в школі № 28, але студентський статус і тут її не залишив. Наприкінці жовтня 1989 року Верховна Рада УРСР прийняла Закон про мови, згідно з яким викладання в школах переводилося на українську мову, потреба в учителях цієї спеціальності відразу зросла, тому Полтавський педінститут прийняв усю її училищну групу для навчання на заочному відділенні.

До 1994 року Леся Валентинівна викладала українську мову в початкових класах школи № 28, а коли отримала диплом про вищу освіту, перейшла на роботу в рідне педучилище.

У педучилищі Л.В. Крупіна читала українську мову і народознавство, завідувала кабінетом, вела групу як класний керівник. Започаткування ліцею для обдарованих сільських школярів у 1997 році викликало в неї особливий інтерес. Рік поєднувала попередню діяльність з посадою методиста ліцею, а перед початком 1999-2000 навчального року стала, згідно з наказом, заступником  директора з навчально-виховної роботи в ліцеї..

Тепер Леся Валентинівна – викладач вищої категорії з 23-річним стажем і досвідчений керівник неординарного за багатьма ознаками навчального закладу. Свою компетентність на посаді завідувачки вона довела вже в перші роки, коли ліцей переживав етап становлення і виникало багато питань щодо вибору подальшого шляху. Усі вони успішно вирішені, ліцей пройшов більш ніж 15-річний шлях розвитку, став відомим успіхами вихованців не тільки в області, а й в усій Україні.

Його випускники успішно навчаються в університетах України, у тому числі найпрестижніших, а після того впевнено знаходять своє місце в сучасному конкурентному середовищі.

Майже з самого початку заснування ліцею при педучилищі і до сьогодні Леся Валентинівна демонструє високі організаторські здібності у керівництві учнівським та педагогічним колективом.

Гортаючи сторінки літопису ліцею, переконуєшся, що без її втручання не могли ми мати численних перемог, творчих досягнень. Різноманітні конкурси, вікторини, робота МАН, олімпіади, дебатні змагання, КВК, подорожі, екскурсії… До всього є діло цій талановитій жінці, педагогу за покликанням.

Любов до учнів, інтерес до їхнього життя в ліцеї і поза ним – у центрі уваги Лесі Валентинівни. Вона завжди уміє порадити і розрадити, розділити турботу і радість, своїм творчим запалом і енергією зарядити усіх, хто її оточує. Зі своїми веселими та щирими у проявах почуттів вихованцями Леся Валентинівна і у дні свят, і у повсякденні.

Враження від спілкування з Лесею Валентинівною і теперішніх учнів ліцею, і випускників різних років, і колег передає замітка в училищній газеті: «Про таких кажуть, що в них внутрішня інтелігентність поєднана із зовнішньою вишуканістю…Завжди усміхнена, доброзичлива, приязна… Елегантна, зосереджена, цілеспрямована… Її характерні риси – діловитість, чиста мова, чітке розуміння суті справи, виваженість рішень…»

   
   

КОНКУРСНІ   ВІЗИТІВКИ   КЛАСІВ  ЛІЦЕЮ

Група Л-11 Група Л-12 Група Л-13 Група Л-14 Група Л-21 Група Л-22 Група Л-24

 
 
 

 

 

 

 

 

 

Концепція діяльності навчального закладу

У відповідності до Наказу Президента України «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді» № 927 від 30.09.2010 р. та згідно з Національною стратегією розвитку освіти серед пріоритетних завдань визначається побудова цілісної системи роботи з обдарованими дітьми та молоддю, а також створення умов для отримання якісної освіти для дітей із сільської місцевості та дітей з особливими освітніми потребами.

Виявлення обдарованої молоді та забезпечення її всебічного розвитку, підготовка дитини до дорослого життя: успішного вступу до вищого навчального закладу, отримання допрофесійної підготовки, розвиток інтелектуальної сфери в контексті розвитку обдарованості дітей і молоді є основними напрямками діяльності Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості.

 Реалізуючи акмеологічний принцип, діяльність ліцею спрямована на роботу з обдарованими дітьми: профільність, особлива організація навчально-виховного процесу, розгалужена система роботи шкіл олімпійського резерву (ШОР), літній оздоровчий табір для обдарованих дітей «Ерудит».

 Виховні пріоритети базуються на засадах гуманної педагогіки та реалізуються у відповідності з ідеями Ш. Амонашвілі.

Розвиток інтелектуальної сфери в контексті розвитку обдарованості дітей і

Науково-методична проблема закладу

Діяльність закладу визначається розробленою моделлю випускника "Школа життєвої компетенції", яка визначає методичну проблему педагогічного колективу ліцею: формування життєвої та професійної компетентності учнів в умовах сучасного інформаційного суспільства.

 

Модель випускника ліцею  "Школа життєвої компетенції"

 

   

 

 

    

 

 

.

 

 

Методи та напрямки діяльності закладу

 

Наш ліцей – це сузір’я зірок мерехтливих!

Наш ліцей – це до істини безліч стежин!

Наш ліцей – це в науку крок перший, важливий,

Щоб могли досягти всіх освітніх вершин!

 

Ліцей працює за такими профілями: математичним, історико-економічним, іноземної філології, інформаційних технологій. Для учнів створені умови отримання освіти від базової та повної загальної середньої (ліцей) до вищої (педагогічне училище та консультпункт Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка).

Важливою складовою діяльності закладу є запровадження інформаційних технологій та належне матеріально-технічне забезпечення. Наразі в ліцеї більш ніж 110 комп’ютерів у сімох кабінетах інформатики мають підключення до мережі Інтернет. Кабінети інформатики, географії, хімії, біології, фізики, світової та української літератури забезпечені комп’ютерними мультимедійними засобами. Отриманий за програмою «1 учень – 1 комп’ютер» комплект нетбуків створює умови для мобільного використання техніки в будь-якій аудиторії. Сучасне обладнання має комп’ютерний клас гуртожитку та читальна зала бібліотеки. Бібліотека училища переведена на автоматизовану систему обслуговування читачів UNILIB.

Використання інформаційно-комунікаційних технологій здійснюється на уроках з усіх предметів. Презентації, електронні навчальні посібники, програми для тестового контролю знань учнів стали невід’ємною складовою майже кожного заняття у ліцеї. Їх розробку здійснюють педагоги самостійно або у співпраці з учнями.

Одним із засобів ефективного навчання іноземної та рідної мови стала програмно-апаратна лабораторія IDM Premium. Це по суті нове покоління комп’ютеризованого лінгафонного кабінету у поєднанні з засобами передачі графічних та відеоданих. У лабораторії створено можливості для організації інтерактивного спілкування учнів як в межах класу, так і з школярами України та зарубіжжя.

При проведенні уроків активно використовуються засоби навчання, що стали вже традиційними, а також більш специфічні розробки – відеопрезентер (документ-камера) та автоматизована система тестування SMART SENTEO.

Варіативний модуль предмету Технології, що викладається за новими програмами у 10 класах, здійснюється за курсом «Робототехніка». Він реалізується з використанням конструкторів Lego Mindstorms, які оснащені мікропроцесорними блоками та забезпечують можливості побудови та програмування роботів.

Для реалізації завдань дистанційного навчання створені веб-сайти предметно-циклових комісій та окремих вчителів, шкіл олімпійського резерву, навчальних груп. Наразі активно використовуються сайти предметно-циклової комісії викладачів інформатики (https://sites.google.com/site/pckinformatiki), вчителя програмування Лисенко Т.І. «Уроки в ліцеї» (https://sites.google.com/site/urokivliceie), Куща О.М. «Світова література в школі» (http://svitlit.at.ua). Найбільш відвідуваними є сайт школи олімпійського резерву з програмування «Школа програмування» (https://sites.google.com/site/tilschool) та блог «Вчимося програмуванню» (http://schoololymp.blogspot.com).

Однією з форм використання Інтернет-технологій є проведення skype-конференцій та вебінарів на платформі, що надається компанією "Інтер Школа", з залученням співрозмовників з різних регіонів України та зарубіжжя.

Беручи участь у проектах мережі  iEARN, учні здійснюють електронне листування між учасниками, організовують телезустрічі у форматі «Міст дружби». У 2013 році ліцеїсти  стали учасниками телемосту із Санкт-Петербурзькою гімназією, про цю подію показано сюжет по  ТРК «Візит», «Лтаві».

Власною інноватикою пронизані різні етапи організації діяльності навчального закладу. Своєрідними є форми проведення навчально-профільної практики для учнів 10-х класів ліцею. Вона проводиться у таких формах: історико-економічний - археологічні, екологічні експедиції, екскурсії, подорожі визначними історичними місцями Полтавщини; іноземних мов - розмовна практика з використанням проектної методики; інформаційних технологій - індивідуальні проекти з розробки комплексу електронних засобів навчання. Індивідуальними проектами окремих десятикласників є розробка дизайну ліцейного щоденника, розробка дизайну кабінетів фізики, інформатики тощо.

Інноваційною є існуюча у ліцеї система роботи з обдарованими учнями. Для цілеспрямованої підготовки учнів до інтелектуальних конкурсів та змагань, розширення знань з предметів, що виходять за межі шкільної програми, на базі ліцею з 2000 року функціонують Школи олімпійського резерву (ШОР) з базових дисциплін.

Учителі та вихованці ліцею – активні учасники міжнародних, всеукраїнських та обласних проектів, які організовуються Міністерством, обласним управлінням освіти і науки, громадськими організаціями. На базі навчального закладу створено Полтавський обласний осередок Міжнародного центру гуманної педагогіки (голова осередку – викладач ліцею Біла І.О.) та працює творча лабораторія "Постаті гуманної педагогіки". Викладачі ліцею Шакоть-ко В.В. та Лисенко Т.І. входять до колективу авторів підручників «Інформатика» для 9 – 11 класів, що стали переможцями Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У рамках педагогічних експериментів МОН України щодо навчання учителів використанню ІКТ, викладачі ліцею Шакотько В.В., Лисенко Т.І., Кіндякова Н.Г. пройшли підготовку за програмою Інтел «Навчання для майбутнього», отримали статус тренерів всеукраїнського рівня та були залучені до проведення тренінгів та майстер-класів у ліцеї та інших закладах України. Результатом участі у конкурсі цієї корпорації "Успішний проект" стала перемога у 2008 році вчителя іноземної мови Омельченко Ю.В. з проектом «Україна – Великобританія. Ми дуже схожі».

Однією з форм міжнародного співробітництва є багаторічна (з 2003 року) співпраця з Корпусом миру США. Волонтери-американці не лише проводять навчальні заняття в групах ліцею, беруть участь у щотижневих засіданнях англомовного клубу «Співдружність», редагують газету училища «Everything about everything», але й ініціюють участь ліцеїстів та педагогів у різноманітних проектах, конкурсах, запроваджують нові форми профільної практики, позакласної та позашкільної роботи.

Започатковано участь у міжнародних проектах перемогою ліцеїстів у програмі Flex (навчання в США, перебування в американській сім’ї протягом року) 2003-2004, 2005-2006, 2011-2012, 2012-2013 н.р. Продовжилась співпраця з іноземними організаціями у 2006 році участю в українсько-польському проекті «Разом до Європи» (обмін делегацій ліцею та Варшавської гімназії). Левенко Ірина брала участь у програмі «Флекс» 2013, стала переможницею.

 

Досягнення закладу за останні два роки

2011-2012 н.р.

З 31.08. – Навчання Калакуцької Анни (Л-11) у США за програмою Flex.

18-20.10. – Участь у Міжнародній Київській виставці з досвідом роботи з робототехніки. (Лисенко Т.І., Крупіна Л.В.) Результат – Золота медаль.

14.10.             – І місце в обласному військово-патріотичному конкурсі «Сокіл» («Джура»).

25.10. Обласний конкурс  НТТУ- І місце командне. (2 – І місця, 2 – ІІ місця, 3 – ІІІ місця)

16-21.11. – Всесвітня олімпіада з робототехніки (9-те місце серед 57 команд світу в Обєднаних Арабських Еміратах).

30.11. – Участь в обласному конкурсі декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій» (призові місця).

07.12. – Участь в обласному етапі програми обміну учнями Flex (1 переможець).

18.12.             – Перша обласна олімпіада з інформаційних технологій (призери).

Вперше участь у всеукраїнському конкурсі з російської мови «Лукоморье» (призери)

Учать в обласному конкурсі «Учитель року – 2012р.» (Левіна О.І., Бабіч В.М., Козловська Н.В. – учасники; Верещака В.В. – лауреат обласного конкурсу)

Участь у Міжнародній Київській виставці з досвідом роботи з обдарованими дітьми. (Кіндякова Н.Г., Лисенко Т.І., Крупіна Л.В.)

25.02. Участь учня ліцею Кондрика Р. (Л-9В) у обласному конкурсі-фестивалі талановитих дітей-сиріт «Щасливі долоні» (ІІ місце).

Участь у обласному етапі конкурсі-захисті наукових робіт МАН –  16 учасників, 10 призових місць

25.03.             − участь Москаленко В. (Л-9В) у Всеукраїнському конкурсі «Напиши листа спортсмену» (призерка, кер. Скоропльот Н.А.)

Участь Нестерова О. (Л-14) у Всеукраїнському етапі олімпіади з інформатики.

Участь учнів групи Л-22 Гулака О. (ІІ міце) Лісіцина Д. (ІІІ місце) у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту накових робіт МАН (кер. Лисенко Т.І.).

 І місце  – Гологоц Ігор  – в номінації «Web-дизайн» (викладач ЛисенкоТ.І.);
Левенко Анастасія – в номінації «
Office» (викладач Кіндякова Н.Г.);

ІІ місце – Кругляк Олександр – в номінації «Програмування» (викладач Лисенко Т.І.);
Остапенко Ульяна – в номінації «
Office» (викладач Кіндякова Н.Г.);

ІІІ місце – Прокопенко Євген – в номінації «Web-дизайн» (викладач Шакотько В.В.);
Лук’янець Олександр – в номінації «Програмування» (викладач ЛисенкоТ.І.).

Гологоц І.О. (група Л-24) -  переможець обласного  туру змагань загальноукраїнського конкурсу «Золотий Байт» (Комп’ютерної Академії «ШАГ») (кер. Лисенко Т.І.).

З 17.04. 3 призових місця на Всеукраїнському конкурсі з рос. мови «Лукоморье».

Перемога Ряшенцевої Д. у програмі обміну учнями Flex.

24.04. Участь в обласному конкурсі «Першоцвіт» (І та ІІ місця) (підгот. Баздирєва І.М.)

– диплом І ступеня у хореографічному жанрі Моклоков М. М. та Кошева Д.О.;

– диплом ІІ ступеня у декламаторському мистецтві Явтушенко І.В.

27.04. - Всеукраїнська олімпіада з робототехніки (ІІІ місце) (кер. Гаврильчук І.Л.)

2012-2013 н.р.

10.09 − Участь у обласному етапі програми «Флекс» (навчання в США). Левенко Ірина – переможниця програми 2013 р.

з 23.09. − участь Рубаненка Р., Фурка Р. (тренер Мельник В.І.) у Міжнародній олімпіаді  з інформатики в Італії. Бронзові медалі.

06.10. −  сюжет по ТРК «Візит» про Міжнародну олімпіаду з інформатики.

Мостовий А., Рубаненко Р., Фурко Р. − стипендіати Призедента.

 18.10. – тренінг з підготовки електронних газет. Призове  ІІІ місце на Всеукраїнському етапі. (редактор − Сиротко М.(Л-13).

З 07.11. –  участь у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки в Малайзії (25 з 75 країн світу). (тренер Гаврильчук І.Л.).

1 місце у фестивалі театрального мистецтва Корнілової А. (Л-11), Рижової Ю. (Л-21). (Керівник Широка Т.І.) , член журі – народна артистка Р. Недашківська.

ІІ м. у  Веб-олімпіаді з програмування команди «ПОЛІТ» у м. Санкт- Петербург (тренер Мельник В.І.).

28.11.12 р. –  Участь у обласному конкурсі «Розмай дитячих мрій» – диплом І ступеня Насирова А.(Л-13), Трегубова М. (Л-13). (керівник Тройніна С.О.).

Захист 20 робіт на ліцейному конкурсі МАН. 9 призових місць на обласному етапі.

З 12.01. – обласні олімпіади. 45 призових місць (1м. – 6, 2 м. – 17, 3 м. – 22).

17.01. –  Вперше участь в обласній олімпіаді з фізкультури, трудового навчання (ІІІ місце).

24.03. –  12 учасників Усеукраїнської олімпіади з інформатики, 9 призерів.

29.03., 20.04, 18.05 – Усеукраїнська олімпіада з інформаційних технологій (Остапенко У. ІІІ місце, керівник Кіндякова Н.Г.).

09-13.07 – участь учнів Фурка Р., Рубаненка Р. у Всесвітній олімпіаді з інформатики в Австралії (тренер Мельник В.І.). Срібна та бронзова медалі.

   

 

 
© [  "ZVS"   2010-2013 рік.}   Всі права захищені.  Без  дозволу   адміністрації   сайту    будь-яке   комерційне   використання   текстової,  графічної   або   будь-якої   іншої   інформації - заборонено.    Порушення   авторських  прав  тягне  за  собою   відповідальність  відповідно   до  міжнародного  законодавства. Будь-яке   несанкціоноване   адміністрацією  сайту    втручання   у  діяльність   та  цілісність   цього сайту  тягне  за  собою   відповідальність  відповідно   до  українських   та   міжнародних  законів.  При  використанні   матеріалів   посилання на  адресу  сайту  обовязкове. 
  УВАГА!         ВИКОРИСТАННЯ   З  КОМЕРЦІЙНОЮ  МЕТОЮ ,  АБО  БУДЬ-ЯКЕ   РОЗПОВСЮДЖЕННЯ   ГРАФІЧНОГО  ЧИ  ТЕКСТОВОГО  МАТЕРІАЛУ  БЕЗ  ДОЗВОЛУ  АДМІНІСТРАЦІЇ  ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ   ЗАБОРОНЕНО !!!!  ПРИ  ВИКОРИСТАННІ    БУДЬ-ЯКОГО  ГРАФІЧНОГО  ЧИ  ТЕКСТОВОГО  МАТЕРІАЛУ,  ЯКИЙ   ЗНАХОДИТЬСЯ    НА    СТОРІНКАХ   ЦЬОГО   ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ,   ОБОВ'ЯЗКОВЕ  ПОСИЛАННЯ  НА   АВТОРА   ПУБЛІКАЦІЇ    ( ЗАКОН  ПРО  АВТОРСЬКЕ  ПРАВО ) ,  ТА   ПОСИЛАННЯ   НА   АДРЕСУ   ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ  РЕЙТИНГУ  ОСВІТНІХ  ЗАКЛАДІВ  УКРАЇНИ      ukrosvita-rating.com     Адміністрація  ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ  РЕЙТИНГУ  ОСВІТНІХ  ЗАКЛАДІВ  УКРАЇНИ   та    його  працівники  не  несуть  ніякої  відповідальності  за  факти  плагіату  або  порушення  авторських  прав   юридичними    або   фізичними  особами,  які  розміщують   на    цьому  ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛІ  будь-яку  інформацію.  За  законність  поданої  для  розміщення  інформації,  та    за  будь-яке   кримінальне, адміністративне,  або  інше  порушення   несе  повну  особисту  відповідальність  особа (юридична  або  фізична),  яка  подала  таку  інформацію,  що    порушує  особисті,  громадські ,  державні  чи  міжнародні  норми,  правила,  положення ,  закони.    Працівники   ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ лише  розміщують  надану  інформацію  на  сторінках   ПОРТАЛУ  і  не  проводять  ніякої  експертизи (цензури)  на  законність   або  авторську   належність   такої  інформації.  Адміністрація  ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ   ukrosvita-rating.com  та  його  працівники  можуть  бути  не  згодні  із  поглядами  автора,  який  подає  інформацію  для  розміщення  на  ресурсі  ПОРТАЛУ  і  не  поділяти  його  точку  зору.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

счетчик посещений